Получите займ до 7000 грн
Всего за 15 минут

Яка сума Вам потрібна:
грн.
7000 грн
Оформить займ
 • Швидко
 • Просто
 • Легко

Ми - ваша відповідь на будь-які фінансові питання та бажання!

 • Швидка реєстраціяЗареєструйтесь всього за 5 хвилин і отримаєте доступ до позик в особистому кабінеті на нашому сайті
 • Гнучкі умовиДострокове погашення позики і можливість продовжити термін повернення, дозволяють заощадити на оплаті та уникнути пені
 • Прозорість розрахунківВартість позики вказана без прихованих комісій і зайвих платежів
 • Збереження данихЗабезпечимо захист Ваших персональних даних від третіх осіб
akcii kredit online
akcii kredit online

Як це працює

 • Визначте суму, яка вам потрібна;
 • Заповніть онлайн заявку;
 • Отримайте гроші на вашу особисту карту
  або заберіть у найближчому відділенні

Заповніть заявку

Наші клієнти говорять замість нас

 • Четвертий раз беру позику в Готівочці, щоправда невеликі суми. Хоча робота у мене не дуже високооплачувана. Але переплата зовсім не велика, все в розумних межах, і відсотки цілком розумні. Ви знаєте, я дуже задоволена і обслуговуванням, і роботою персоналу в цій компанії! Всі дівчата уважно ставляться до клієнтів, дуже доступно все пояснюють, завжди допоможуть. Потрібно дійсно все добре обмірковувати і розраховувати свої можливості з виплати боргу, щоб потім не було проблем з простроченням і невдоволення! Хочеться щиро побажати всім співробітникам і всій компанії величезних успіхів, всім здоров'я, подальшого розвитку і процвітання!

  Марія Петрівна
 • Працюю таксистом. Нещодавно виник форс-мажор: виїхав на перше замовлення і по дорозі пробив колесо. Грошей з собою не було. Зателефонував друзям - ніхто не зміг виручити, але один порадив звернутися в Готівочку, сказав, що там можна оформити позику просто зателефонувавши їм. Я був здивований, поки добирався до найближчого відділення - мені вже дали позитивну відповідь. Приїхав, відксерили документи і я взяв необхідні гроші. Віддав в цей же день, знову здивувався, що ніякої переплати за те, що так швидко розрахувався з боргом, тільки відсоток, про який мене відразу попередили. Спасибі за те, що є такі фірми, що виручають, коли треба! Всім рекомендую.

  Дмитро Леонідович
 • Користуюся послугами цієї компанії більше двох років. Я оцінюю їх роботу на «відмінно», оскільки за весь час не виникло жодної суперечки. Шановні незадоволені клієнти, при співпраці з будь-якою кредитною організацією, треба пам'ятати про обов'язки, які ви на себе берете. І нічого страшного, у затримці платежу на пару днів не відбувається. Скільки дзвоню в відділення - завжди отримую увагу та поради. Ніякої грубості і негативу. Все, як кажуть, на вищому рівні. Мені здається, що якщо бути ввічливими і порядними, то і люди будуть також до вас ставитися з повагою. А Готівочці ставлю п'ятірочку !!!!
  Діана Дворчук

Останні новини

З «Ваша Готівочка» українці можуть оформляти вигідні грошові позики без передоплат, комісій, страховок і навіть без застав. Щоб швидко вирішити свої фінансові питання досить прийти на відділення, зателефонувати або зайти на сайт vashagotivochka.ua.

Найбільша область України - Одеська. У лютому 2017 року Одеська область відзначила 85-ту річницю свого створення.

Заморозки, дощить, за вікном похмуро ...? Ви нудьгуєта? Не допускайте приводів для смутку!

Залишилися питання?
З радістю допоможемо вам
 • Як подати заявку

  Заповніть анкету, і отримайте позику через 15 хвилин готівкою або на банківську карту. 
 • Як отримати гроші

  Заповніть заявку, отримайте рішення, заберіть гроші з офісу Ваша Готівочка, або отримайте їх на банківську карту.
 • Як повернути гроші

  Повернути гроші можна як особисто в офисі Ваша Готівочка, так і по безготівковому рахунку з буд-якого банку.

Напишіть нам

Общество с ограниченной ответственностью «ЛАЙМ-ФИНАНС» (код ЕГРПОУ 37992423, местонахождение: 54030, Николаевская обл., г. Николаев, ул. Артиллерийская, дом 19, офис 63).

Свидетельство Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг IK №84 от 05.01.2012г.

Образец расчета годовой процентной ставки:

Пример расчета: при сумме займа = 1000 грн.  плата за пользование средствами составит 20 грн. в день, что соответствует % ставке, равной 2% в день. APR — 730%. Компания выдает займы клиентам на основании договора, который действует до выполнения Сторонами всех обязательств по договору. Клиент может пользоваться займом неограниченный срок в рамках договора, при условии  оплаты процентов  за пользование займом каждые 16 дней.

Финансовая ответственность  Заемщика в случае невыполнения обязательств по договору займа:

Может быть начат процесс принудительного взыскания долга  в судебном порядке  или возможна передача права требования долга третьим лицам.

Обязательное начисление  процентов и\или пени  согласно условий  договора, которые  насчитываются за просроченный платеж в размере 2,5% от суммы просроченного платежа за каждый просроченный день, начиная  с дня  просрочки,  до момента погашения займа и  процентов.Обязательное начисление  единоразового штрафа  в размере 100,00 грн.  на 15 день просрочки оплаты процентов. Проценты и пеня одновременно не насчитывается.

Условия продления  договора займа: Заёмщик вправе продлить срок займа, оплатив   проценты  за пользование займом согласно условиям договора займа.

Минимальный срок погашения долга – 1 день, а максимальный – до выполнения Сторонами всех обязательств по договору, но не более 10 лет.